..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > OYUN BÖLÜMÜ > ONLİNE OYUNLAR > Knight Online
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Eski Hesaplarınızı (Charlarınızı) GamersFirst'e Yönlendirme (Resimli Anlatım)
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
1019

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 07.01.11, 03:40   #1
Aksuva
YENİ ÜYE

Aksuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 8401
Nereden: İstanbul
Konular: 10
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 1050
Rep Seviyesi : Aksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud ofAksuva has much to be proud of
Aktivite
Level: 2 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 28
Güç: 3 / 1107
Tecrübe: 12%

İletişim
Standart Eski Hesaplarınızı (Charlarınızı) GamersFirst'e Yönlendirme (Resimli Anlatım)

Konu ile ilgili duyuru 'den yapıldı.

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Sitesinden yeni bir Account/Hesap açıyoruz.. Hesabımızı açtıkdan sonra mailimize bir onay linki gelecek.Bu linke tıklıyoruz ve hesabımızı Aktif hale getiriyoruz.Hesabınız Aktif Değil yazıyorsa bu yönlendirme gerçekleşmiyor.Burası önemli.Çünkü bir çok kullanıcı bu onay linkine tıklamıyor ve hesabı aktif hale getirmiyor ve daha sonra sorunlar yaşıyor; Chara giremiyorum, siteye giremiyorum, yönlendirme yapamıyorum vb. Maildeki onay linkine tıklıladığımızda bizi GamersFirst sitesine yönlendirecek ve hesabınız aktif edilmiştir şimdi oyuna başlayın tarzı bir ileti gelecek...

Şimdi yeni açtığımız GamersFirst hesabımıza eski (G1 olmayan) Accountumuzu nasıl ekliyoruz onu öğrenelim...

Sitesine login oldukdan sonra PROFİL'e tıklıyoruz.

Sol altdaki OYUN HESABI EKLE tıklıyoruz.

Ne çeşit hesap eklemek istiyorsunuz? sorusuna Mevcut Hesap Ekle'yi işaretleyip aşağıdan Knight Online resmine tıklıyoruz.

Resme tıkladıkdan sonra aşağıda eski (G1 olmayan) üyeliğimizin ID ve Pass.ını yazacağımız yerler geliyor.Bu boş yerlere G1 yapacağımız üyeliğimize ait ID ve Pass.ımızı yazıyoruz.Aşağıdaki kodu da yerine yazdıkdan sonra Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz.

Buraya tıkladıkdan sonra yukarıya yazdığımız ID ve Pass.ın altında üyeliğimize ait Gizli Soru kutusu açılıyor.Buraya G1 yapacağımız eski üyeliğimizin Gizli Sorusunu yazıyoruz ve tekrar Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz.

Hesabımız GamersFirst Üyesi oldu.

Şimdi eski üyeliğimiz ile Knight Online Resmi Sitesine gidelim.

Resimdeki gibi aşağıdaki OYUNLAR sekmesine tıklıyoruz ve oradan KEŞFET - Knight Online World tıklıyoruz.

Yada direk Sitesine giriyoruz.

Tıklamamız bizi direk olarak Knight Online Resmi Sitesine yönlendiriyor.

Burada Hesabım sekmesine tıkladığımızda GamersFirst'e ait bütün hesaplarımızı görebiliyoruz.(Yeni açtığımız/eklediğimiz üyeliğimizde burada) Benim hesabımda 3 üyelik olduğu için burada öyle gözüküyor bu sizi yanıltmasın.

Burada hangi hesabınıza işlem yapacaksanız üterine tıklıyorsunuz ve hemen sağında o hesabınıza ait bilgiler karşınıza çıkıyor..

* Hesabınızın Şifresini Değiştirme,
* Hesabınızın Gizli Sorusunu (Item Kilitleme Şifresi) Değiştirme,
* Hesabınızın Bölgesini Değiştirme vb.

Resimde herşeyi görebiliyorsunuz zaten.

ww.uydulife.tv

İşte paylaşım ruhu budur!!!
Aksuva isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
eski hesaplarınızı (charlarınızı), gamersfirst'e yönlendirme (resimli anlatım)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)