..:: BİLGİ VADİSİ ::..

..:: BİLGİ VADİSİ ::.. (http://www.bilgivadisi.biz/index.php)
-   BİLGİSAYAR DRİVERLARI (http://www.bilgivadisi.biz/forumdisplay.php?f=788)
-   -   Windows XP Driver Kurulum Güncel (http://www.bilgivadisi.biz/showthread.php?t=27731)

oprt 29.09.10 19:34

Windows XP Driver Kurulum Güncel

Windows XP'nin son güncellenmiş bütün driverları pakete dahildir. Bütün partları indirdikten sonra partlardan çıkacak olan iso dosyasını CD ya da DVD'ye yazdırınız. Sürücü içerisine girdikten sonra "DP_Install_Tool" dosyasına çift tıklatıp sürücüleriniz kurulmasını bekleyiniz. Kurulum tamamen bittikten sonra yeniden başlattıktan sonra bütün driverlarınız sorunsuz olarak kurulacaktır.

Paket içeriği

Chipset 10.05.2
CPU 10.05
Graphics A 10.05
Graphics B 10.05
Graphics C 10.05
LAN 10.07
Mass Storage 10.06
Sound A 10.06
Sound B 10.06
WLAN 10.07

[HIDE]

[/HIDE]

makena 30.09.10 20:55

paylaşımın çok ilgimi çekti fakat geç farketmişolmalıyım ki linklerin ömrü bitmiş kardeşim
inede sağaolasın bukonuya değer dorusu fakaaat nasıl olurda kimse ilgilenmemiş hairet...
ilgilenen olsaidi linklerin ömrü uzardı bence çok yazık üzüldüm yaaa...
"opırt" kardeşime ricada bulunsam acaba tekrardan upload edebilirmisin bende iznin olursa senin adına linkleri birkaç paylaşımımda kullanmakisterim yoook olmaz dersen saygı ve sevgilerimde kusur etmem sayın "opırt kardeşim" arşivimde yeralmasını canile gönülile isterim saygılarımla

oprt 30.09.10 21:01

sayın makena kardeşim uploa yapma şansım şu an için yok ama 4 adet yeni link ekledım kolay gelsın

makena 30.09.10 21:03

çok sağaolasın teşekkürederim saygı ve sevgilerimle...

makena 01.10.10 22:29

sayın opırt benim bir problemim var 3-çü partla istenen adres bulunamadı.istenen adres hatalı diye uyarı alıyorum neyapmalıyım...
resim ekledim yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılarıma

oprt 01.10.10 23:01

sayın makena kardeşim download ı yarın yap sitede bu linkle ılgı sorun olabılır diğer linkler de sorun yok ama takibini yaparım yarında olmazsa benı bilgilendirirsen sevinirim

makena 01.10.10 23:14

Alıntı:

oprt´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 69700)
sayın makena kardeşim download ı yarın yap sitede bu linkle ılgı sorun olabılır diğer linkler de sorun yok ama takibini yaparım yarında olmazsa benı bilgilendirirsen sevinirim

diğer linkleri zaten indirmiştim sayın opırt bana gerek sadece 3-çüncüsü ilgin için çok teşekkürederim saygı ve sevgilelerimizle sağaolasın

makena 02.10.10 21:33

sayn opırt kardeşim başına belya oldum farkındayım fakat 3-cü linkte sorun aynı devam ediyor üzülerek haber vereim dedim neyapayım olmazsa olmaz benim kotam yok
sorunnda değeil benim için kısmet değilmiş inede herşei için teşekkürller

oprt 02.10.10 22:24

kardeşim link meselesini halledecegim

tunc598 04.10.10 09:15

Ellerine sağlık kardeş

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:29 .