..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Beşiktaş
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
''Beşiktaş ı Kaptan Olmak İçin Sevmedim''
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
742

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 10.08.08, 18:54   #1
makinist

makinist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 1
Nereden: Yalova
Yaşım: 45
Konular: 2124
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : makinist isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aktivite
Level: 48 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 119 / 1190
Güç: 1403 / 55342
Tecrübe: 61%

İletişim
Lightbulb ''Beşiktaş ı Kaptan Olmak İçin Sevmedim''

'Bu camiayı kaptan olmak için sevmedim'

Beşiktaş'ta Avusturya kampında kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan futbolcular İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman basın toplantısı yaptı. Üzülmez, Beşiktaş'ı kaptan olmak için sevmediğini söyledi.

Beşiktaş'ta Avusturya kampında İbrahim Toraman ile kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez basın toplantısı yaptı.

İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman’la geçmişten bir husumetlerinin olmadığını, o anda yaşanmış bir olay olduğunu söyledi.

Keşke olmasaydı diyen Üzülmez, “hayatta bazen hatalar olabiliyor, bu hatayı da bizler yaptık. Önemli olan bu hatalardan dersler çıkarmak” diye konuştu.

Bir aylık süre zarfında da hem kendisinin hem de Toraman’ın bu hatalardan dersler çıkardığını düşündüğünü söyleyen İbrahim, “8 yıl bu camiada oynamış ve kaptanlık yapmış bir oyuncu olarak böyle bir olayla gündeme gelmek beni fazlasıyla üzdü. Keşke güzelliklerle gündeme gelseydik, şampiyonluğun ve güzelliğin konuşulduğu olaylarla gündeme gelseydik ama dediğim gibi hayatta hatalar olabiliyor ve önemli olan bu hatalardan ders çıkarmak” dedi.

Bu süre zarfında hem maddi, hem de manevi olarak en fazla sıkıntıyı çekenin yine kendileri olduğunu söyleyen Üzülmez, “Pişmanlığını bizler yaşadık, bu süre zarfında yönetimin bize verdiği idman programını altyapıda Sarp hocamızla beraber çok iyi bir çalışma ortama geçirdiğimi düşünüyorum. Büyüklerimiz nasıl bir karar alır bilmiyorum, yani onların düşüncelerini bilmiyorum ama bizim düşüncemiz takıma geri dönmek. Özellikle bu sene bizim için çok çok önemli bir sezon. Şampiyon olmamız gerektiğini düşünüyorum camia olarak. Artık herkesin bu doğrultuda birlik beraberlik içinde olması gerekiyor” diye konuştu.

Takım dönüp şampiyonluk yolunda katkı sağlamak istiyoruz diyen İbrahim, böyle bir olayı da unutturmak istiyoruz. Yaklaşık bir aydır gazete sayfalarında hiçbir şekilde böyle bir olayla gündeme gelmemiş İbrahim Üzülmez’in böyle bir olayla gündeme gelmesi beni gerçekten üzdü ve yaraladı. Bunu du unutturmak için inşallah eğer takıma dönersek affettirmek istiyorum kendimi. Artık dediğim gibi bundan sonra yönetimin alacağı karara saygı duymak gerekiyor, onu bekleyeceğiz ve her şeyi de zamana bırakmak gerekiyor” dedi.

“Özellikle böyle bir olayı yaşattığımız için Beşiktaş camiasından, başkanımızdan ve yönetim kurulundaki abilerimden, bu olayın içerisinde bulunan Sinan abiden ve özellikle de hocamızdan çok çok özür diliyorum” diyen İbrahim, “böyle bir olayla gündeme geldiğimiz için spor kamuoyundan da özür diliyorum” diye konuştu.

İnşallah böyle bir olay bir daha yaşanmaz diyen Üzülmez, bu olayı unutturup takımımıza şampiyonluk yolunda katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Takıma tekrar döndüğünde kaptanlığın verilmeyecek olmasının sıkıntı yaratıp yaratmayacağı sorusu üzerine İbrahim, “Ben bu camiayı kaptanlık yapmak için sevmedim” diye konuştu.

Takıma döndükleri taktirde kaptan olmasalar bile en büyükler olarak arkadaşlarına yardımcı olacaklarını söyleyen İbrahim, “Çünkü birlik beraberliğe ihtiyacımız var, şu anda kaptan kim ise o arkadaşlarımıza elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız” diyerek sözlerine son verdi.

Toplantı sonrası Üzülmez ve Toraman basın mensupları önünde tokalaşarak poz verdiler.

Kaynak: NTVSPOR
ww.uydulife.tv

LÜTFEN VERİLEN EMEĞE SAYGI DUYALIM

makinist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 10.08.08, 22:26   #2
yergun_002

yergun_002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 3
Nereden: adıyaman
Konular: 2442
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 862
Rep Seviyesi : yergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1323
Güç: 1896 / 61534
Tecrübe: 94%

İletişim

ya işte biz böyle bir milletiz sizler bunu yaparsanız diğerleri ne yaparlar bilemiyorum hadi hayırlısı olsun ama affedilmeleri güzel bir olay inşallah bir daha yaşanmaz bu tür tatsızlıklar teşekürler bilgi için
ww.uydulife.tv

La İlahe İllallah kalbimizi karartma.
La İlahe İllallah rızkımızı daraltma.
La İlahe İllallah bizi imansız bırakma.

La İlahe İllallah kabirde bizi bunaltma.
La İlahe İllallah kendi kapından başka kapı aratma.
La İlahe İllallah kendine kul habibine ümmet olmaktan bizi biran bile ayırma.
La İlahe İllallah hesapsız sabır ver.
La İlahe İllallah azapsız kabir ver bizlere Allah'ım…
AMİN AMİN AMİN

ASALET BOYDA DEĞİL, SOYDA OLMALI
İNCELİK BELDE DEĞİL, DİLDE OLMALI
DOĞRULUK SÖZDE DEĞİL, ÖZDE OLMALI
GÜZELLİK YÜZDE DEĞİL, YÜREKTE OLMALI..

yergun_002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)