..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > BİLGİSAYAR & İNTERNET BÖLÜMÜ > LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY
Google

LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY Msn messenger hata çözümleri, nickler,çoklu msn oturum açma hakkında herşeyi burada bulabilirsiniz.

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Çalınan MSN nasıl geri alabilirsiniz .? Resimli anlatım..
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
1576

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 06.04.10, 09:12   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61180
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart Çalınan MSN nasıl geri alabilirsiniz .? Resimli anlatım..

Çalınan MSN nasıl geri alabilirsiniz .? Resimli anlatım..

Arkadaşlar artık msn'm çalındı diye dert etmeyin .. bir kaç işlemle geri alabilirsiniz..
öncelikle bu adrese giriyoruz..

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim.
Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta..

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!

Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .

2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.

Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Ve dikkat edin ,sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demeyin ilgilenmezler silebilirler sizi..

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .... Umarım açıklayıcı olmuştur..

kolay gelsin ..
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 20.08.10, 22:12   #2
SkyNet
YENİ ÜYE

SkyNet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 5795
Nereden: ForumxD
Konular: 0
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 10
Rep Seviyesi : SkyNet is on a distinguished road
Aktivite
Level: 1 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 0
Güç: 0 / 0
Tecrübe: 0%

İletişim
dikkat Çalınan MSN nasıl geri alabilirsiniz .? Resimli anlatım..

S.a kardeş gercekten cok güzel bir paylaşım ama ben yapamadım.Güvenlik sorunun raporlayına tıklıyorum baska bir sayfa cıkıyor dil seceneği fln yok bi yardımcı olsan burdan cevap yazabilirsin bekliyorum iyi forumlarrr...
ww.uydulife.tv
SkyNet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
çalınan msn nasıl geri alabilirsiniz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)