..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > CEP TELEFONLARI BÖLÜMÜ > CEP TELEFONLARI GENEL > Android Uygulamalar
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Bu güncellemeyi sakın yapmayın!
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
993

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 01.05.14, 07:44   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 60929
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Bu güncellemeyi sakın yapmayın!

Android işletim sisteminin son sürüm olan KitKat 4.4.2’yi güncelleyen akıllı telefon sahiplerinden şikayet yağıyor!

Kullanıcılar, güncellemeden sonra dokunmatik sistemde arızalar oluştuğunu, Facebook'ta çökme sorunu yaşandığını, telefonun ekranında donma, kararma gibi sorunlar olduğunu aktarırken, şarjın çok çabuk bitmesi ve zil seslerinde de aksamalar meydana geldiğini iddia etti.

Android işletim sisteminin son sürümü olan KitKat 4.4.2 güncellemesi kullanıcıları adeta çileden çıkardı. Bazı cihaz sahipleri güncellemenin henüz telefonlarına gelmediğinden şikayetçi olurken bazı kullanıcılar da güncelleme yaptıkları için pişman olduklarını belirtti. Telefonlarının şarj ömrünün azaldığını, ekranda donma, kararma ve dokunmatik sorunlar yaşandığını belirten tüketiciler, yeni güncellemenin bir an önce yapılması gerektiğini aktardılar.
Şikayetvar’ın haberine göre Android KitKat 4.4.2 güncellemesinden sonra telefonlarında birçok sorun meydana geldiğini belirten tüketicilerin şikayetleri şöyle:

“Telefonum güncellemeden sonra donmaya başladı”

“Telefonumu Android KitKat sürümüne yükselttikten sonra donma sorunları ortaya çıktı. Teknik servise götürdüm, fakat sorun hala devam ediyor. Çevremdeki kullanıcılarında da aynı şikayetleri duydum. Bu konuda bir açıklama yapılmasını bekliyoruz.”

“Güncellemeden Sonra Ses Hoparlörden Değil Ahizeden Çıkıyor"
“Telefonum Android 4.4.2 KitKat sürümü güncellemesinden sonra zil sesi, alarm sesi, müzik sesleri hoparlör yerine ahizeden çıkıyor. Bu durumun en kısa zamanda düzeltilmesini talep ediyorum."

“Güncellemeden Sonra Dokunmatik Sorunu Oldu”
“Yaklaşık 1 ay önce aldığım akıllı telefonumda KitKat yazılım sonrasında başlayan bir dokunmatik sorunu ortaya çıktı. Oyun oynarken ya da telefonla uğraşırken ilk 15 dakika bir şey olmuyor yalnız o dakikadan sonra dokunmatik de hatalar almaya başlıyorum."
Aşağıda bir yere tıkladığımda yukarıdan basmışım gibi bir sıkıntı oluyor ama telefonu kilide alıp tekrar açtığımda düzeliyor ve 15-20 dakika sonra yine aynı sorunla karşı karşıya kalıyorum. Lütfen ilgilenen arkadaşlar yardımcı olsunlar. 1 aylık telefonda nasıl böyle bir hata olabilir anlayabilmiş değilim.”

“Şarjı Güncellemeden Sonra Çabuk Bitmeye Başladı”

“ Telefonumu 2 hafta önce büyük bir hevesle aldım. İlk aldığım günlerdeki şarj performansı beklediğimin üzerindeydi ve gayet tatmin ediciydi ama 4.4.2 KitKat güncellemesinden sonra telefonum adeta şarjı içmeye başladı. Buna nasıl bir çözüm getirebiliriz?

“Cihazım Güncellemeden Sonra Donmaya Başladı”

“Yeni sürüm geldikten sonra yani 4.4.2 kitkat sürümü telefon durduk yere kilitleniyor, donuyor. 1-2 dk. böyle donuk halde duruyor, hiç bir şey yapamıyorum. Bu sorun 1-1.5 aydır devam etmekte. Telefonda soğudum resmen.”

“Güncellemeden Sonra Ekran Yeşil Oluyor!”
“Telefonuma 4.3 güncellemesinden 4.4.2 Kitkat güncellemesine geçtim, fakat geçtikten sonra otomatik fotoğraf çekimi yaptığımda ekran yeşilleşiyor.”

“Güncelleme Gelmedi”
“Telefonuma güncelleme gelmedi. Güncelleme yayınlanmasından bu yana onca vakit geçmesine rağmen telefonuma 4.4.2 KitKat güncellemesi gelmedi.”

veteknoloji
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 01.05.14, 11:12   #2
yergun_002

yergun_002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 3
Nereden: adıyaman
Konular: 2442
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 862
Rep Seviyesi : yergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1323
Güç: 1896 / 61316
Tecrübe: 94%

İletişim

ben yükledim bu günclemeyı ama alman sürümü henüz türkiye sürümü gelmediğinde ilk başlarda ufak tefek şeyler oldu ama şimdi sorun yok ama şarz sanki biraz eskisi kadar dayanıklı değil en önemlisi de wifi çekim alanı biraz düştü hemde çok
ww.uydulife.tv

La İlahe İllallah kalbimizi karartma.
La İlahe İllallah rızkımızı daraltma.
La İlahe İllallah bizi imansız bırakma.

La İlahe İllallah kabirde bizi bunaltma.
La İlahe İllallah kendi kapından başka kapı aratma.
La İlahe İllallah kendine kul habibine ümmet olmaktan bizi biran bile ayırma.
La İlahe İllallah hesapsız sabır ver.
La İlahe İllallah azapsız kabir ver bizlere Allah'ım…
AMİN AMİN AMİN

ASALET BOYDA DEĞİL, SOYDA OLMALI
İNCELİK BELDE DEĞİL, DİLDE OLMALI
DOĞRULUK SÖZDE DEĞİL, ÖZDE OLMALI
GÜZELLİK YÜZDE DEĞİL, YÜREKTE OLMALI..

yergun_002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)