..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > BİLGİSAYAR & İNTERNET BÖLÜMÜ > BİLGİSAYAR PROGRAMLARI > Resimli Program Anlatım
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Nero Multimedia Suite 10.0.13200 + Resimli Anlatım ve Plugins
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
950

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 25.08.10, 22:04   #1
oprt
ONURSAL YÖNETİCİ

oprt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 755
Nereden: TÜRKİYE
Yaşım: 50
Konular: 975
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 24
Rep Puanı : 712
Rep Seviyesi : oprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 33 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 805
Güç: 506 / 35744
Tecrübe: 21%

İletişim
Standart Nero Multimedia Suite 10.0.13200 + Resimli Anlatım ve Plugins

Nero Multimedia Suite 10.0.13200 + Resimli Anlatım ve Plugins | 387.5 MB
Nero 8 ve 9 sürümleriyle başlattığım resimli anlatımlar dizisini Nero 10 ile sürdürmekteyim. Nero, herkesin bilgisayarında olması gereken temel programlardan birisidir. Eski nero sürümlerini bilgisayara kurmak kolaydır; fakat günümüz teknolojisinde artık eski nero sürümleri pek iş görmüyor. Benim gibi kullanıcılar Nero'dan CD-DVD yazmaktan fazlasını bekliyoruz. Nero 10'da bizim beklentilerimizi tümüyle karşılıyor. Paket program olan nero 10, birçok alanda yazılım ihtiyacımızı karşılıyor.
Nero'yu bilgisayarınıza sorunsuz kurmak istiyorsanız resimli anlatımda gösterilenleri harfiyen yapmanız gerekmektedir.

Nero 10 hakkında ayrıntılı bilgiyi vermeyeceğim. İsteyenler googlede arama yapıp ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler. Ben burada Full olarak kurulumunu anlatacağım.

Başlamadan önce
Bilgisayarım /c/ windows/system32/drivers/etc yolundaki klasörde bulunan host dosyasını wordpoad uygulamasıyla açıp metnin sonuna aşağıdaki yazıları yazıp kaydedip çıkıyoruz.

127.0.0.1 nero.com
127.0.0.1
127.0.0.1 activate.nero.com
127.0.0.1

Böylelikle nero kurulumunda yazdığımız hiçbir seri numarası kara listeye giremeyecek. Herkes aynı seri numarasını yazsa bile merkeze bilgiler aktive olmuştur şeklinde gidecek.

resimli anlatım windows 7 ultimate 32 bit işletim sisteminde yapılmıştır. sadece indirmiş olduğunuz nero 10 uygulamasına özeldir. Piyasadaki diğer nero 10 sürümlerinde çalışmayabilir. Bu nedenle çalıştıran seri numaralarını açıktan vermedim. Seri numaraları indirdiğiniz klasördedir.

Öncelikle aşağıdaki linklerden Nero 10'u indiriniz

İndirdiğiniz Dosyayı Rar'dan çıkardıktan sonra

Burada Windows 7 veya Vista Kullanıcılaı Yönetici olarak çalıştır desinler.
(Yalnız bir not: Kurulumun başlaması için bilgisayarınızda netfremowork 3 veya üstü gereklidir. Bunlar Vista ve Windows 7 de zaten kuurludur. XP kullanıcıları ise İndirdiğiniz DVD içindeki netfremowork uygulamasını kurmaları gerekmektedir.)

Daha sonra Dosyalar çıkartılmaya başlanır
Dosyalar çıktıktan sonra kurulum başlar. Burada Windows'un bazı gereksinim duyduğu programlar sırasıyla otomatik olarak yüklenmeye başlıyor. Biz burada beklemeye devam ediyoruz.

gördüğünüz gibi otomatik olarak kuruluyor. Eğer hata oluşursa buradaki programlar DVD'de mevcut. Oradan elle kurmalısınız. Bende bir sorun oluşmadı.

İşlem tamamladıktan sonra Nero bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır. Burada evet diyerek onay veriniz.

Burada resimde yazdığı gibi ileriliyoruz

Burada Makina bize otomatik olarak demo seri numarası veriyoruz. Burada da ileri diye devam ediyoruz

Burada Kurulumdan ÖZEL bölümünü seçiyoruz (bu çok önemli)

Seçeneklerden nero update özelğine "bu özellik mevcut olmayacak" seçip ileri diye devam ediyoruz

Burada "HAYIR TEŞEKKÜRLER" yazıp ilerliyoruz

Burada "son" diyerek kurulumu sonlandırıyoruz.

Şimdi Nero 10 uygulamasını başlatıyoruz.

Resimde gösterdiğim yere tıklayarak size indirdiğiniz dosyada serial şeklinde verdiğim text dosyasındaki seri numarasını giriyorsunuz. Seri numaranızı girdikten sonra son basamak kalıyor.

Burada kaydol butonu var. Mutlaka kaydolmanız gerekiyor. Burayı çakma bilgilerle dolduruyoruz. ve kaydol deyip internet açıkken kaydolmasını bekliyoruz. Kaydolduktan sonra işlem bitmiştir.

İşte nerodan ekran capsları

ww.uydulife.tv

PROGRAMLAR VE KONULAR ALINTIDIR ve TANITIM AMAÇLIDIR..
oprt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
nero multimedia suite 10.0.13200 + resimli

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)