..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Aziz Yıldırımcılık yapıyorlar
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
497

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 29.01.12, 05:24   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61210
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Aziz Yıldırımcılık yapıyorlar

Türkiye Futbol Federasyonu'nun çok tartışılan başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Olağanüstü Genel Kurul'un ardından Fenerbahçe yönetimini 'Aziz Yıldırımcılık' yapmakla suçladı.

ROTAHABER- Büyük tartışmaların ve kavgaların yaşandığı Türkiye Futbol Federasyonu'nu Olağanüstü Genel Kurul'unda küme düşme cezasının puan silmeye çevrilmesiyle ilgili değişiklik önerisi, futbol kulüplerinin oy çokluğuyla reddedilmişti.

Türk futbolunun kaderini belirleyen bu gelişmenin ardından gözlerin çevrildiği TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe yönetimini topa tuttu.
Akşam gazetesine konuşan Aydınlar, Fenerbahçe yönetim kurulunun kendisinin 'Fenerbahçeliliği' ile ilgili açıklamalarını "En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz; benim Fenerbahçeliliğimi tartışıyorlar. Siz kimsiniz? Ne zamandır Fenerbahçelisiniz? Kulübe bugüne kadar ne hizmet etmişsiniz? Benim yaptıklarımla karşılaştırın öncelikle." sözleriyle eleştirdi ve bu kişilerin "Fenerbahçelilik değil Aziz Yıldırımcılık" yaptığını belirtti.
İşte o röportajdan ilgili bölüm:
BIRAKIYORUM, NE YAPAACAKLARSA YAPSINLAR'

Mehmet Ali Aydınlar, şunları söyledi:

"Büyük ihtimalle bırakıyorum. Ne yapacaklarsa yapsınlar. Dürüst değiller. Ben bundan böyle nasıl iş yapacağım? Her gün ortalığı geriyorlar. Bir yeri toparlıyorum, öbür taraftan kopartıyorlar. Benim zorum ne, bu işkenceyi sürdürmek için... Ben pes etmem. Bakıyorum, elbirliği yapmıyorlar. Sürdürebilir miyim?

'ÇOK YIPRANDIM'

Allah'a şükür her şeyim var. Maddi manevi ihtiyacım yok. Ben bu mesaiyi başka bir iş için harcasam ayda 300-500 bin dolar maaş verirler. Yeter, yoruldum, çok yıprandım. Bırakmayı çok ciddi düşünüyorum.

'BU SİSTEM YIKILACAK'

Buradan sonuç çıkacağına artık inanmıyorum, sanmıyorum. Bu sistem yıkılacak. Tekrar ediyorum, bu sistem yıkılacak. Türk futbolu böyle gidemez.

Fenerbahçelilik yapmıyorlar. Bunlar Aziz Yıldırımcılık yapıyorlar.
'FENERBAHÇELİLİĞİMİ TARTIŞAMAZLAR'

Tatile çıkmadım, İstanbul'dayım. Ama gitmeyi düşünüyorum. Yurtdışında bir süre kafa dinlemeyi istiyorum. Çok yoruldum. En çok neye üzülüyorum biliyor musunuz; benim Fenerbahçeliliğimi tartışıyorlar. Siz kimsiniz? Ne zamandır Fenerbahçelisiniz? Kulübe bugüne kadar ne hizmet etmişsiniz? Benim yaptıklarımla karşılaştırın öncelikle. Şu anda tarafsız başkan olarak görev yapıyorum ama geçmişimde Fenerbahçe için yaptıklarımın onda birini onların hiçbirisi yapmayı hayal bile edemedi. İnsaf... Bir nokta daha var: Tutturmuşlar İlhan Ekşioğlu, Lütfi Arıboğan... Arena'da taraftarın önüne yem olarak atıyorlar. Yazık, günah. Benim arkadaşlarım sadece Türk futbolunu kurtarmaya çalışıyor.

BAŞBAKAN'LA GÖRÜŞME

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüştüm ama bu konuda değildi. Acıbadem için anlaştığımız yabancı ortaklarımız büyük miktarda yabancı sermaye getirdiler. Sayın Başbakanımızla onları tanıştırdım."

Rotahaber
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)