..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KORKU BÖLÜMÜ > Korkunç Hikayeler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
korkun hikayeler....
Konudaki Cevap Sayısı
5
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
1049

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 01.05.09, 18:10   #1
muslum_06
YENİ ÜYE

muslum_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 801
Yaşım: 33
Konular: 4
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 10
Rep Seviyesi : muslum_06 is on a distinguished road
Aktivite
Level: 3 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 60
Güç: 7 / 2661
Tecrübe: 41%

İletişim
icon20 korkunç hikayeler....

Gölde cinayet...
Aylardan kasım günlerden cuma baLIk tutmayı ben ve arkadaşım gökhan çok severdik her cuma okulu asar denize balık tutmaya giderdik.Gene aynı şekilde o gün balık tutmaya gittik birde okulda bizimle beraber kaçıp balık tutmaya geleceğini söyleyen seda'da vadı.Üçümüz balık tutmak için kimsenin kolay kolay bizi görmeyeceği bi yere gittik. Ben ve gökhan oltalarımızı hazırlayıp denize bıraktık seda ise balıkları orda pişirmemiz için ateş yakıyordu.oltasını alan gökhan kayalakların arasında yavaşça denize inmeye başladı seda ve benide çağırdı gökhan yanıma gelerek sedaya şaka yapalım dedi denize itelim die bende tehlikeli olmazmı die sordum gökhanda eminim yüzme biliyordur bişey olursa denizden hemen çıkartırız okeyleştik ve sedayı tam kayalıkların ucuna getirdik ve beraber ittik seda en az 10 metreden denize düştü düşer düşmez sedanın düştüğü bölge kırmızı renk almaya başladı bizde heyecanlandık birden ne oluyor die şaşırdık kafasını sanırım bi kayaya vurdu dedim ben gökhan ise bu kan çok fazla başka bişey bu dedi ikimiz panik halinde aşşağı inmeye başladık kan çoğalıyordu adeta deniz kan gölüne döndü o ara sedanın başı denizin üstüne çıkımıştı biz seda ya ses vermesi için yalvarıyorduk ama seda gözleri yukarda bi şekilde bize bakıyor ses vermiyordu çok korktuk ve gökhanla kavga etmeye başladık sonra gökhan dengesini yitirip kayalıkların üzerine düştü oda öldü sanırım ordan hemen uzaklaştım ne yapacağımı bilmeden kaçtım kimseye bahsetmedim bu olaydan kimsede benden şüphelenmedi fakat bu olaydan tam 2 yıl sonra aynı ay ve aynı gün ben denizin kenarında tek başıma otururken garip sesler duymaya başladım ve korktum bi an önümde gökhanın ve sedanın o günkü elbiseleriyle ruhlarının karşıma geldiğini gördüm ve gözlerime inanmadım hayal görüyorum die düşündüm fakat birden ayaklarımın haraket ettiğini hissettim ve garip şeyler oluyordu kaçmak istiyorum ama yerimden kımıldayamıyordum sonra gökhan ve seda denizin içinden bana öleceksin die çığlıklar atıyorlardı ogünden bi yana denizin yanından bile geçmiyorum ne zaman uzakdan bile denizi görsem çok etkileniyorum onlarının ruhunun evimede geleceklerini düşünerek uyuyamıyorum.. siz siz olun asla böyle şakalar yapmayın
ww.uydulife.tv

Konu muslum_06 tarafından (01.05.09 Saat 22:47 ) değiştirilmiştir..
muslum_06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 01.05.09, 18:11   #2
muslum_06
YENİ ÜYE

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

bir kasabada 4 kız varmış.bunlar birbirlerini çok severmiş . o kasabanın çıkışında harabe br ev varmış.hep oraya giderlermiş.evin içine girebilmek onlar için bir mucize olurmuş. bir gün yine kasabanın çıkışına geldiler.ordan geçen arabanın harabe evinin önünde durduklarını gördüler.korkmaya başladılar.arabadan inen insanlar çok farklıydılar,bizi görünce arkamızdan koşturdular.bizz hemen bir eve girdik sonra insanların daha doğrusu o yaratıkların kaybolduğunu gördük. ondan bir dk sonra oraya gittik araba orada değildi.evin içine girdik.evin içinde ölü olan insanları gördük.bu durumu görünce bir arkadaş bayıldı.onu uyandırdık.polisi aradfık polis dalga geçtiğimizi düşünerek suratımıza kapadılar telefonu.sonra bizde babalarımızı aradık ama ulaşamadık.eve gidicektik.kapıya yaklaştığımızda kapı açıldı ve annemizi gördük ama suratı mos mordu ama biz aldrımadık çünkü annemiz yanımızdaydı bizde hemen içeridekileri gösterrecektik kii içeride cennet gibi bir yer vardı biz buna inanamadık ,korktuk. sonra annemin sesi geldi hepimiz bir ağızdan bağıdık. malesef rüyamış ve 4 dümüz bu olayı yane kabusu gördük.buna çaşırarak annemize anlattıkkkkkkkkkkk...!!!
ww.uydulife.tv
Eski 01.05.09, 18:11   #3
muslum_06
YENİ ÜYE

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

Yil 1994 temmuz ayi cumartesi aksami.. Ben ve kardesim o aksam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldi, kapiyi annem açti.Kapida olan kisiler arkadaslarimdi ve bizi asagiya çagiriyorlardi saat 10.00'na geliyordu sofradan kalkar kalkmaz asagiya indik arkadaslarimizla her gece korkunç hikayeler anlatirdik, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatir oyun oynardik) her kafadan bir hikaye çikardi ortaya ama birbirimizi korkutmak için yaris yapardik.O aksam herkez hikayesini anlattiktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yasindaydim ve saklanbaç oynamayi çok seviyordum. Ebe saymaya basladiginda herkes yerini almisti ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdar degildim, kim bilirdiki seytani karsimda görecegimi neyse konuya geçelim ben yerimde ebenin saymayi bitirmesini bekliyordum ebenin saydigi binanin yan tarafindaydim ebebin saymasi bitmedigi için sikintiya girmistim o, an arkami dönmemle dona kalmam bir olmustu simdi seytanla karsikarsiyaydim o herkesin bildigi gördügü bir tipten degildi (tabiki görenler için..) 2 metre boyu,yumrugum kadar iri ve kipkirmizi gözleri çatal biçiminde uzun asasi 2 adet iri buynuzlari ve üstünde siyah birseyi vardi ama ayaklari yoktu evet yanlis okumadiniz ayaklari yoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermisti hemen bahçenin ortasindaki kuyunun arkasina saklanmistim ebe agladigimi duyunca hemen arkadaslara haber verdi bu seytani yakin arkadasimda görmüs ve oda çok korkmustu. (ismini vermeyecegim.) Ve bu olaylardan sonra her pisligin yaninda cinlerin olduguna saitlik ettim. Ertesi sabah seytani gördügüm yere geldik orada bulunan ev bombostu evin içinde bir el vardi ve sanki el bizi seyrdiyordu önce inanmadik sonrada banyoda gördük ev zemin kattaydi banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attik ve karton geri geldi ve bu olay bi kaç defa gerçeklesti ne zaman oraya gitsek üst kattakilerin kizini yerde baygin buluyorduk ve bu olaydan sonra bisey farkettimki ne zaman korkunç hikayeler anlatsak ozaman kötü seyler oluyordu ama anlatmayida seviyorduk. Bu yüzden siz siz olun sakin korkunç seylerden bahsetmeyin eger cinlerden bahsedecekseniz kötü varliklar diye konusun, bunu sakin unutmayin...
ww.uydulife.tv
Eski 01.05.09, 18:11   #4
muslum_06
YENİ ÜYE

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

Bir aksam kuzen,ben ve kardesım oturuyorduk.Saat 9 cıvarlarındaydı.Oturmus cınlerden falan bahsedıyorduk... Kuzenım kucagıma yatmıstı ve bende onun saclarıyla oynuyordum.Kardesım ıse telefonla ugrasıyordu.Tam o sırada dayımın oglu yukardan hortum atmıstı ve bız cok korkmustuk. Benım sesım cıkmıyordu ve bagıramıyordum,kardesım oldugu yerde kalmıstı,kuzen ise hıc bısey yapamıyordu.Daha sonra gulmeye basladılar.Cok sınır olmustuk.Bende bu yaptıgı sakanın yanına kalmayacagını soylemıstım.Bir plan aramaya baslamıstık ve sonunda bulduk.Kararlastırmıstık ve ona oyle bı saka yapacaktık kı...Kuzen o gece beyzlara büründü.daha sonra bız bahcenın arkasından dolandık ve bahceye gırdık.Daha sonra kuzenı bahceye ındırdıler. Ben o sırada ona gozukmeden yukarı cıktım.Kuzenı bahceye ındırdıler ve bekledıler.Ben kosarak bahceye ındım ve onların yanına gıttım.Onlara bahcede beyezlar ıcınde bırı oldugunu soyledım.Kuzen hemen bagırarak kactı ve yukarı cıktı.Daha sonra tekrar asagı ındı ve cesmenın oraya gıttı.Ben tekrar bahcede bırı oldugunu soyledım(bu arada bahcedekı kuzendı).Dayımın oglu tekrar kacarak yukarı cıktı ve bıdaha ınmedı.Onun o halıne cok gulmustuk.Ben kuzene sakanın bıttıgını soylemek ıcın yanına gıttım ve "saka bıttı gel "dedım.O basını kaldırıp bana baktı ve bısey soylemedı.Bi muddet sonra geldi ve" nıye benı cagırmadınız "dedi.Biz sasırdık tabı. Nasıl olur dedım.Hatta "senı ben cagırdım ve sen basını kaldırıp baktın ama bana bısey soylemedın"dedim.O "hayır benı kımse cagırmadı" dedı.Ben "sen cesmenın orda ne yapıyordun" dedım.O ise bana "ben cesmenın oraya hıc bır zaman gıtmedım" dedi.Nasıl olur dedım.Megersem o hıc bır zaman bahcenın arkasından ayrılmamıs.O gun cok korkmustum ve uyuyamamıstım.Bu ıse cok sasırmıstık.Pekı o zaman benım konustugum kımdı.Bunun hala cevabını arıyoruz...
ww.uydulife.tv
Eski 01.05.09, 18:11   #5
muslum_06
YENİ ÜYE

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

bundan yıllar önce 2 türk kızı üniversite okumak içn ingiltere'ye giderler.. İkisi de çok yakın arkadaşdırlar ve aynı yurtta kalırlar. Derken birgün kızlardan biri akşam ders çalışmak için ingiliz arkadaşlarından birinin evine gitmesi gerekir .akşama doğru okuldan çıkıştı yurda gelir ve diğer arkadaşına o gece ingiliz arkadaşına gideceğini söyler. Dğeri de kabul eder ve hava iyice kararınca kız yurttan çıkar. Yurttan bayağı bi uzaklaştıktan sonra kız çok önmli kitabını almadığını anlar. Ve yurda geri döner. Yurda geldiğinde diğer arkadaşının ışıkları kapatmış olduğunu görür ve onu rahatsız etmemek için kapının kenarındaki kitabını alır ve çıkar. Sabah olduğunda yurda geri döner ve bir bakar ki yurt arkadaşının cesetleri odasının her yanına dağılmış!.. duvara bakar ve beynine kaynar sular iner çünkü duvarda ingilizce "Işığı açmadığın için memnun musun ?" yazar.....
ww.uydulife.tv
Eski 01.05.09, 18:11   #6
muslum_06
YENİ ÜYE

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

arkadaşlar birgün kuzenime gitmiştik.yerde oturup oyun oynuyorduk.çeşitli şeylerden bahsediyorduk.birde benim aklıma korku hikayesi anlatmak geldi.şimşek çakıyodu ve yağmur yağıyodu.korku hikayesi anlatmanın tam zamanı dedim.tam anlatcakken elektrikler kesildi.hepimiz çok korktuk.az daha korkudan ölüyodum çünkü etraf zifiri karanlık olmuştu ve ben bundan korkardım.birbirimize sarılmıştık.(birde yanımda kardeşim vardı sölemeyi unuttum..)birden elim boşluğa geldi.birbirimizden ayrılmıştık.aslında bağrışmam aız gerekiyodu ama hiç bir ses duymadım kendi sesimi bile.o anda kendimi kaybetcekmiş gibi olcaktım.hemen kalkıp koşmaya başladım birbirimize çarpmıştık.elektrikler gelmişti.biraz rahatladık.kapı çaldı.heralde annemler geldi sandık ve açtık.ama kimse yoktu.o sırada sanki yanımdan biri geçiomuş gibi oldu.irkildim.kapının önünde bir not buldum.notu aldım ve onlara okudum.notta ''yanınızdayım,sizi bulmak zordu ama buldum ve öldürücem''acayip korktuk.dilimiz tutulmuştu.bi an bu gece ölceğimi ve bu gecenin bitmiyiceğini sandım.büyük sessizlik ayak sesiyle bozuldu.ayak sesi yaklaştı.o an ne dualar okudum ki hatırlamıyorum.ses uzaklaştı.birbirimizde ayrılmayarak korku içinde uyuya kaldık.sabah oldu internete baktım.meğersem o evde önceden garip olaylar olmuş.cinayet filan ama sonrasını okuyamadım yazının.bu olayı hiç unutmadım.unutmak içinde hatırlamak istemiyorumm!!!!!!

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)